PRIVAATSUSPOLIITIKA

 

Snuggles.ee veebipood ja selle haldaja KP Smart Connections OÜ (edaspidi Veebipood) kaitseb alati oma klientide (edaspidi Tarbija) isikuandmeid ning ei edasta neid ega muud kliendi poolt antud informatsiooni kolmandatele osapooltele peale logistikapartneri, v.a. minimaalses mahus logistikapartnerile tellimuse täitmiseks ja juhul, kui teabe edastamine on nõutud, kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

ISIKLIKU INFO KOGUMINE JA JAGAMINE

Veebipood kogub tellimuse täitmiseks ning hilisema sujuvama kliendisuhtluse tarbeks ning paremate pakkumiste koostamiseks Tarbija kontaktandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefon, e-mail) ja ostuajalugu.
Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) järgnevatel viisidel:
  • Ainult nii palju kui on vajalik Teie poolt soovitud teenuse pakkumiseks ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
  • Uudiskirjaga liitumisel.
Me ei säilita Teie isikuandmeid kauem, kui see on vajalik eesmärgil, milleks neid koguti. See tähendab, et andmed hävitatakse või kustutatakse meie süsteemidest, kui neid enam vaja ei ole.
Tarbijal on õigus küsida tema kohta kogutavate andmete üksikasju ja paluda Veebipoel parandada neis esinevad ebatäpsused, mitte nõustuda andmete töötlemisega või nõuda selle piiramist ning nõuda juurdepääsu andmetele või andmete kustutamist või ülekandmist. Saamaks juurdepääsu oma andmetele, palume meiega ühendust võtta aadressil info@snuggles.ee.
Klientide pangaandmeid Veebipood ei kogu ega protsessi, kuna Snuggles.ee keskkond kasutab maksete kogumiseks Maksekeskus AS turvalist pangalinkidega makselahendust, mis garanteerib kliendi fiskaalandmete konfidentsiaalsuse.

Snuggles.EE TEATED

Snuggles.ee teateid (sh. eripakkumised) saavad ainult uudiskirjaga liitunud, olles sellega liitunud kas läbi Veebipoe püsikliendiprogrammi või elektrooniliste kanalite. Kui teadete saaja ei ole enam teadete saamisest huvitatud, saab ta sellest igal ajal loobuda, vajutades e-kirjas tekstilinki “Uudiskirjast loobumiseks vajutage siia”.
Snuggles.ee saadab vaid relevantseid teateid, millest saaja saab eeldatavalt kasu. Snuggles.ee ei müü, rendi ega võimalda mingil muul moel uudiskirjaga liitunute kontaktandmeid (e-mail, telefoninumber) kasutada kolmandatel osapooltel.

MUUDE ANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

Snuggles.ee kogub ja analüüsib statistilistel eesmärkidel üldteavet kodulehe külastatavuse, lehel viibitud aja, sessiooni kestuse jne. kohta. See statistika võimaldab parandada kodulehe funktsionaalsust, disaini ning pakkuda paremat kasutajamugavust. Selle raames kogutud info ei ole aga taandatav üksikisikule ja säilitab kodulehe külastaja privaatsuse.
Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse ja arenduse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsuse.
Snuggles.ee teenuseid kasutades kinnitab Tarbija, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.
 
Snuggles.ee tellimuste postitamime on peatatud 23.-30.04.2022. Vabandame!
Sulge

Ostukorv on tühi

Vahesumma:
Mine ostukorvi Jätka ostmist